Ankara İstanbul Otobüs Yolculuğu

Ankara İstanbul Otobüs Yolculuğu

Ankara dan İstanbul’a yolculuk yapmak istiyorsunuz. Nasıl gideceğinize karar veremediyseniz. Size bu konuda yardımcı olacağını düşündüğümüz tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.Ankara İstanbul Otobüs Yolculuğu

 

Öncelikle Ankara İstanbul Otobüs Yoluculuğu için mesafeyi bilmemiz gerekiyor.

Mesafe : Ankara İstanbul arası olarak 451 km dir.

Süre      :  Ankara İstanbul otobüs yolculuğu Anadolu yakasına 5,5  Avrupa yakasına yaklaşık 7 saatte gidersiniz. (Süreler yol ve trafik durumuna göre değişebilmektedir.)

Güzergah : Ankara dan yola çıkarsanız Bolu istikametine devam ediyorsunuz. Buradan Düzce güzergahını takip ediyorsunuz. Akabinde Düzce ve Sakarya  yakınlarından geçip Gebze ve İstanbul’a ulaşıyorsunuz.  www.gezenbilet.com adresinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul da servis:

Servis : İstanbul da önemli hususlardan birisi servisleridir. Otobüs firmalarının bir çoğunun İstanbul’da servisleri bulunsa da her firmanın servis ağı aynı olmayabiliyor. Gideceğiniz yere ilgili firmanın servisi olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Yoksa İstanbul’u bilmiyorsanız gideceğiniz yere varmak sizin için işkenceye dönüşebilir.(Ankara İstanbul Otobüs yolculuğu)

Ankara İstanbul otobüs yolculuğu yapmak istemeniz durumunda zorluk çekmeden otobüs bulabilirsiniz. AŞTi den neredeyse her yarım saatte abartı olmasın onlarca otobüs aynı anda kalkmaktadır. Yoğun sezonlarda biraz erken bilet almanız sizin için daha doğru olur aksi halde yoğun sezonlarda bilet bulmanız zor olabilir.(Ankara İstanbul Otobüs yolculuğu)

Ankara İstanbul otobüslerinin çoğu Bolu civarında mola vermektedirler. Bolu’nun eşsiz güzelliği ve doğasını görünce yolda rahatlayacağınız dan emin olabilirsiniz. Tabi dinlenme tesisinden tesisine farklar olabilir.(Ankara İstanbul Otobüs yolculuğu)Ankara İstanbul Otobüs Yolculuğu

Ankara İstanbul Otobüs Firmaları :

Doğrudan Ankara’dan kalkan firmalar sizler için daha doğru bir tercih olur. Tavsiye ederiz.(Ankara İstanbul Otobüs yolculuğu)

Yol Otobüsleri :

Diğer illerden gelip Ankara ya yolcu bırakıp İstanbul’a devam eden firmalar. Ankara kalkışlı firmalara nazaran daha ucuz bilet bulabilirsiniz. Yoldan gelen araçlarda bazen sorun yaşanmakta. Trafik durumuna göre aracın perona geç gelmesi b.v. sonurlar yaşanabiliyor. Zaman probleminiz var ise bu otobüsler sizin için sorun olabilir. Bizden hatırlatması.(Ankara İstanbul Otobüs yolculuğu)

Firmalar :

 

Sizlerle paylaştığımız tarih itibariyle Ankara İstanbul otobüs yolculuğu hakkında en güncel bilgileri paylaştık. İhtiyaç duymanız halinde gezenbilet.com adresinden daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir